Warning: Undefined array key "sidebar-2" in /data/web/virtuals/9975/virtual/www/subdom/galerie/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/Widget/Gallery.php on line 55 Warning: Undefined array key "before_widget" in /data/web/virtuals/9975/virtual/www/subdom/galerie/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/Widget/Gallery.php on line 59 Warning: Undefined array key "sidebar2" in /data/web/virtuals/9975/virtual/www/subdom/galerie/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/Widget/Gallery.php on line 55 Warning: Undefined array key "before_widget" in /data/web/virtuals/9975/virtual/www/subdom/galerie/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/Widget/Gallery.php on line 59

co mě inspiruje

Sem patří 2 druhy fotek. Fotky, které mě nějakým způsobem inspirují přestože nemusejí být nikterak dobré. Dokonce se může stát že se mi nelíbí. Přesto mají něco v sobě a já nemůžu přijít na to co. Nutí mě přemýšlet. Do té druhé skupiny nepatří ani tak samotné fotky, ale spíše to co je na nich. Celá tato stránka je spíše o tom, co se nějak dotýká mojí duše.

Celý tento projekt je příliš nový, aby zde bylo větší množství fotek. Když ale začnete používat moje RSS, tak o žádnou nepřijdete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..